Wystartowała LVBET.TV

Wystartowała LVBET.TV 1 A to ciekawe

Legalny bukmacher wirtualny LVBET bez ustanku modernizuje swoją ofertę bukmacherską – dzisiaj o live streaming zdarzeń sportowych.

Uruchomienie nowej strony www (dla przypomnienia funkcjonuje pod adresem www.lvbet.pl) dało szereg perspektywy podobnie jak dla nas, jak i dla użytkowników.
Stale staramy się korzystać z powierzchni do wcielania wszelakich nowości oraz usprawnień, przykładem były w ostatnim czasie wprowadzone zakładki esportowe w odmianie mobilnej.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

LVBET włącza spotkania live

Choć esport od pewnego okresu stanowi istotna z osi postępu LVBET, to nie ogniskujemy się zaledwie na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciw wnioskom również tych obstawiających, którzy preferują standardowe dyscypliny. Szczególnie dla nich pojawiła się kolejna nowiusieńka funkcjonalność – streaming wydarzeń sportowych.

Dodanie streamingu meczy piłkarskich to następny krok w kierunku względnie jak największego otwarcia się na naszych grających.
Na dziś modyfikujemy własną działalność, wyruszamy naprzeciw nowym nurtom a także wdrażamy technologiczne możliwości oferowane przez innowacyjne media, w konsekwencji by LVBET.PL non stop wzmacniał swoją działalność na rynku zakładów online w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Do dziś dnia streamy (albowiem właściwie potocznie nazywana jest możliwość odtwarzania meczy live) z najciekawszych wydarzeń jakie da się obstawiać używane były tylko w wypadku esportu. Obecnie to się zmieni.

Wystartowała LVBET.TV 2 A to ciekawe

W ten sposób pragniemy uatrakcyjnić polskim klientom czas spędzony na stronie LVBET.PL. Przez co będą mogli na żywo obserwować wszelkie mniejsze wydarzenia sportowe osiągalne w naszej propozycji na naszej stronie do obstawiania meczy on line.
Wśród nich obejrzymy spotkania m.in. tenisa stołowego, badmintona, czy e-piłki nożnej. Później oferta streamingowa będzie rozszerzana o kolejne wydarzenia lub dziedziny sportu.

Ciekawe informacje