Ranking legalnych bukmacherów

Ranking legalnych bukmacherów 1 A to ciekawe

Planując grę u bukmachera, najpierw musimy wybrać tego z najkorzystniejszą ofertą i opinią wśród innych graczy. Oczywiście, grając stacjonarnie, duże znaczenie ma dla gracza także odległość dzieląca go od punktu naziemnego poszczególnych firm oferujących zakłady bukmacherskie. W przypadku gry online ten warunek znika, a gracze coraz częściej spoglądają na rankingi legalnych bukmacherów

 

Którą firmę bukmacherską wybrać?

Niekwestionowanym liderem rankingów legalnych bukmacherów dostępnych w Polsce jest Fortuna. Swoją pozycję zawdzięcza głównie najdłuższą historią oferowania zakładów przez internet, a także atrakcyjnymi bonusami na start. Będąc zalogowanym na stronie Fortuny mamy możliwość oglądania większości wydarzeń sportowych, które są przedmiotem zakładów LIVE. 

Słowacki bukmacher znany jest również z szerokiej gamy oferty zakładów, a także nawet z niskich lig egzotycznych piłkarsko państw. 

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

Po piętach w zestawieniu legalnych bukmacherów w Polsce Fortunie depcze STS. Star-Typ-Sport dzięki sponsorowaniu głównie Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej jest najbardziej rozpoznawalnym bukmacherem w naszym kraju. 

Szeroki wachlarz metod płatności i możliwych kombinacji zakładów mogą spowodować w przyszłości wyprzedzenie Fortuny przez STS w rankingach atrakcyjności ofert bukmacherów.

 

Na ostatnim stopniu podium zestawienia, dość niedawno, pojawił się bukmacher Etoto, który swoją pozycję zawdzięcza głównie znanym osobom ze świata polskiej piłki, które go promują. Do drużyny Etoto należą bowiem znani wszystkim z Quizu Pod Napięciem – Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Michał Pol, Roman Kołtoń i Tomasz Hajto. 

Kolejnym z atutów tego bukmachera jest przejrzystość i prostota jego strony internetowej. Etoto stara się także być lojalnym wobec swoich wiernych graczy, tworząc specjalnie dla nich rangę VIP.

Ranking legalnych bukmacherów 2 A to ciekawe

Kto znalazł się poza podium?

Poza czołową trojką znalazły się między innymi takie firmy jak:

PZBuk – która swoją niską pozycję „zawdzięcza” głównie brakiem aplikacji mobilnej. Z tego powodu gracze niżej oceniają tego bukmachera, nawet pomimo dobrej strony internetowej, którą posiada. Można jednak dostrzec duży potencjał w PZBuk, pamiętając jednocześnie o tym, że jest to bardzo młody, dopiero wkraczający na rynek bukmacher. Ma on już jednak na swoim koncie sponsoring Polskiego Związku Hokeja na Lodzie oraz Polskiej Hokej Ligi.

Totolotek – którego zna prawie każdy, ze względu na to, że jest to najdłużej działający bukmacher w Polsce. Najatrakcyjniejszym systemem grania u tego bukmachera są kupony AKO, ponieważ Totolotek często dorzuca bonusy w wysokości nawet do 30% do wygranych kuponów składających się z kilku zdarzeń. Warto także zwrócić uwagę na atrakcyjny program lojalnościowy bukmachera, a punkty w nim zdobyte pozwalają graczom zagrać kupon bez ryzyka lub całkowicie za darmo.

Betfan – ten bukmacher skupia się głównie na rozrywce. To najprawdopodobniej w jego ofercie znajdziemy największą gamę wydarzeń rozrywkowych, zakładów dotyczących polityki, show-biznesu, ekonomii, a nawet… prognozy pogody.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

 

Podsumowanie

Wydawać by się mogło, że to, u którego bukmachera zagramy nie ma większego znaczenia. Musimy jednak pamiętać o tym, że kładąc na szali nasze środki pieniężne zależy nam, by firma była stosunkowo bezpieczna, a zasady gry przejrzyste. Istotny jest także aspekt bonusów i punktów lojalnościowych, dzięki którym osiągane przez nas zyski mogą być nawet znacząco większe.

Ranking legalnych bukmacherów mówi nowym graczom, że najlepiej wybrać jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm zajmujących się zakładami wzajemnymi. Dodatkowym atutem takiego wyboru jest większa siatka osób nam znajomych, z których polecenia możemy rejestrować się na stronie bukmachera, a dzięki temu osoba polecająca i nowy użytkownik mogą zdobyć wiele ciekawych bonusów i dodatków do zakładów. 

Z biegiem czasu i zwiększania swojej wiedzy na temat różnych dyscyplin sportu, istotnym aspektem przy wyborze bukmachera staje się także różnorodność oferty. Firmy bukmacherskie zauważyły już, że bardzo ważne jest wprowadzanie esportu do swoich propozycji zakładów, który okazał się prawdziwym hitem ostatnich lat wśród graczy.

Ciekawe informacje