Oferta bukmacherska Fortuny – KSW

Oferta bukmacherska Fortuny - KSW 1 Obstawiamy mecze

Legalny bukmacher online Fortuna i Organizacja KSW (organizacja MMA), nawiązały współpracę. A to znamionuje zakłady wzajemne na KSW u owego buka.
Podpisany 2-letni układ obejmuje wszystkie walki w klatce KSW przewidziane na 2020 a także 2021 rok.

Na dowolnej gali logo Fortuny będzie dostrzegalne przy zdarzeniach organizowanych przez Federację KSW. Bukmacher online stworzył dla miłośników MMA rozliczne promocje, turnieje oraz zakłady nadzwyczajne, które wyszukacie w formalnych kanałach Fortuny.

REJESTRACJA W FORTUNIE >>
120 zł + 1000 zł na nowe konto w promocji

Typuj pojedynki KSW z bukmacherem Fortuna

Stałe rozwijanie partnerstw w interesach jest dla nas kluczowe w rozkwicie nie wyłącznie samej Federacji KSW, ale i całej dyscypliny sportowej. Niezwykle się raduję, że do gremia sojuszników dołączył lider zakładów sportowych w Polsce, jaki będzie nam asystować nie wyłącznie na rynku krajowym, ale dodatkowo przy naszych zagranicznych wydarzeniach.

„Niezwykle cieszę się z przedsięwziętej współpracy oraz mam wiarę, że dostarczy ona obydwu firmom multum korzyści.” – odpowiada Martin Lewandowski, naczelny Federacji KSW.

Podpisanie układu z Federacją KSW było dla nas prostą decyzją. Od długiego okresu oglądamy istotny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to szanowana oraz nadzwyczaj szeroko rozpoznawalna firma w świecie sportów walki, wobec tego sądzimy, że z powodu tej współpracy Fortuna utwierdzi się na pozycji bukmachera pierwszego wyboru dla każdych pasjonatów MMA oraz dotrze do coraz to liczniejszej gromady osób obserwujących każde wydarzenie organizowane przez Federację KSW.

Już dziś proponujemy najwyższą ilość zakładów przed meczem i live w Polsce na wszystkie najważniejsze gale na świecie, a mogę zagwarantować, że począwszy od KSW 53 nasza aktywność produktowa oraz marketingowa będzie coraz bardziej intensywna. – oznajmił Konrad Komarczuk naczelny Fortuny.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej sławna federacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) w Europie a także jedna z największych na świecie. To teraz co więcej wtóre obok Tour de Pologne krajowe wydarzenie sportowe, rozpoznawane na świecie.

Na 52 galach urządzonych przez KSW w Polsce, Anglii i Irlandii wojowało przeszło 300 reprezentantów.
KSW od 16 lat stanowi historię europejskiego MMA, przygotowując w najwyższym stopniu rozpoznawalne gale MMA na starym kontynencie. Federacja rozpowszechnia tą dziedzinę plus kształtuje jej sportowe sławy.

Ostatnio Firma święci duże sukcesy: zorganizowała na przykład wtórą na świecie galę MMA pod względem frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wówczas to sprzedano 57 766 biletów, a także nadzwyczajne gale za granicą – w Irlandii, Chorwacji czy Anglii.

Fortuna to nie wyłącznie KSW 😉

Fortuna to legalnie funkcjonująca spółka branży bukmacherskiej, wchodząca w zespół jednostek zależnych od Fortuna Entertainment Group, dużej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady na mecze.

W naszym Kraju ów legalnie przyjmujący zakłady bukmacher internetowy prowadzi działalność w kanale on line na www.efortuna.pl i w aplikacjach na telefony na Android plus iOs oraz w najliczniejszej w Polsce sieci (liczącej przeszło 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

REJESTRACJA W FORTUNIE >>
120 zł + 1000 zł na nowe konto w promocji

Przewidywania na KSW masz na przykład na: Obstawiamy walki KSW

Ciekawe informacje