Najlepsi bukmacherzy w Polsce

W Polsce legalnie działa kilkunastu bukmacherów online. Tylko spółki z siedzibą na terenie Polski oraz w niej zarejestrowane mogą legalnie przyjmować zakłady i zobowiązane są odprowadzić podatek. Tylko bukmacherzy, którzy spełniają wymienione warunki oraz przyjęli warunki Ustawy Hazardowej przyjmują zakłady bukmacherskie legalnie.

Reszta bukmacherów działa nielegalnie – i gra u takich bukmacherów to łamanie prawa i narażanie się na konsekwencje prawne no i finansowe. Dlatego wielu z Was szuka i zastanawia się którzy bukmacherzy w Polsce  działają legalnie a zarazem którzy to najlepsi bukmacherzy w Polsce … Odpowiedzi na to pytanie nie ma jednoznacznej dlatego pozwoliliśmy sobie przygotować naszym zdaniem absolutny TOP 5 bukmacherów spośród praktycznie 20 bukmacherów z licencją w Polsce. Oto jak przedstawia się taka lista bukmacherów …

1.
Fortuna

100% do 1000 zł + freebet 20 zł

Chyba najlepszy bukmacher w Polsce. Ma wszystko - doskonałą ofertę, kursy, świetną aplikację oraz mecze na żywo. Do tego liczne konkursy i promocje.

2.
STS

100% do 1200 zł + freebet 29 zł

Największy polski bukmacher online. Tu nie tylko obstawisz ale i oglądniesz mecze w STS.TV. Do tego świetne bonusy na start oraz dodatkowe dla stałych graczy.

3.
LVBET

100% do 1500 zł + freebet 20 zł

Solidny polski bukmacher. Solidna aplikacja i solidna oferta bukmacherska. Braki nadrabia solidnym supportem oraz stroną do obstawiania.

4.
Betfan

100% do 3000 zł + darmowy zakład

Bardzo ciekawy i dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Świetna oferta, wysokie kursy oraz mnóstwo promocji. A do tego doskonały support.

5.
Forbet

100% do 2050 zł za wpłatę

Świetna aplikacja bukmacherska, ponad 2000 zł na start za wpłatę. Szeroka oferta i dobre kursy. A do tego po założeniu konta liczne konkursy.

Z podatkiem i bez podatku

W cenie każdego legalnie zawartego zakładu jest 12% podatku. Legalnie działający wirtualny bukmacher ma obowiązek odprowadzać dwa niezależne rodzaje podatków. Oprócz wspomnianego podatku w kwocie 12%, który jest automatycznie wliczony w stawkę każdego zakładu musi odprowadzić 10% podatku od wygranej jeżeli przekroczy ona 2280 zł.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce posiadają aplikacje, dzięki którym nie trzeba każdorazowo logować się przez przeglądarkę tylko można pobrać aplikacje i zalogować się do swojego konta, co jest bardzo wygodne. Aplikacje działają w tle. Najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują bonusy na start bez wpłaty depozytu i tak np. Fortuna oferuje 120 zł darmowy zakład, LVBET 20 zł, a STS 29 zł bez depozytu czyli za samą rejestrację dostajemy darmową kasę na zakłady bukmacherskie.

Promocje powitalne

Kilku internetowych bukmacherów posiada dodatkowo w swojej ofercie zakład bez ryzyka, co oznacza, że jednorazowo oddadzą graczowi postawione przez niego pieniądze jeżeli zakład nie będzie dobrze obstawiony. Najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują swoim graczom różne promocje.
Jedną z nich jest zakład bez podatku – oferowany przez www.betfan.pl, co oznacza, ze bukmacher Betfan sam pokrywa koszt podatku dodając do kuponu spełniającego wymogi, zakład o kursie wyrównującym wartość podatku.

Następną promocją jest bonus od wpłaty. Zazwyczaj wirtualny bukmacher daje na konto promocyjne gracza, równowartość wpłaconego przez niego wkładu pieniężnego. Przyjmujący zakłady wirtualny bo działający w sieci bukmacher czasem wprowadzają jako promocje możliwość wzięcia udziału w konkursie. Nagrodami mogą być przykładowo zagraniczne wycieczki lub bilety na mecz, np. w STSie można wygrać bilety na Eliminacje Mistrzostw Europy 2020.

Bonusy bukmacherskie

Są przeznaczone dla każdego i nie ma tu znaczenia jak duża jest kwota wpłaty, ponieważ każdy gracz bonus otrzyma tylko wartość bonusu będzie adekwatna do wpłaty. Oferty promocyjne bukmacherów są między sobą dosyć porównywalne. Na rynku znane jest kilka rodzajów promocji, które przedstawiani najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują.

Cechą odróżniającą bukmacherów od siebie z pewnością może być opcja zakładu z azjatycką sumą goli. Jest to system, w którym przewidziany jest częściowy zwrot stawki. W Polsce w pełni oferuje to LVBET.PL, a STS.PL pracuje nad to usługą i jest ona dostępna w ograniczonej liczbie zakładów.

Fortuna

100% do 1000 zł + freebet 20 zł

Chyba najlepszy bukmacher w Polsce. Ma wszystko - doskonałą ofertę, kursy, świetną aplikację oraz mecze na żywo. Do tego l...

 

Informacje z rynku bukmacherskiego

Aplikacje bukmacherskie na telefon

Aplikacje bukmacherskie na telefon

czytaj dalej
Rejestracja w Superbet – to ekstra bonusy

Rejestracja w Superbet – to ekstra bonusy

czytaj dalej
Wystartowała LVBET.TV

Wystartowała LVBET.TV

czytaj dalej
Oferta bukmacherska Fortuny – KSW

Oferta bukmacherska Fortuny – KSW

czytaj dalej
Aplikacje bukmacherskie na telefon

Aplikacje bukmacherskie na telefon

czytaj dalej
Rejestracja w Superbet – to ekstra bonusy

Rejestracja w Superbet – to ekstra bonusy

czytaj dalej
Wystartowała LVBET.TV

Wystartowała LVBET.TV

czytaj dalej
Oferta bukmacherska Fortuny – KSW

Oferta bukmacherska Fortuny – KSW

czytaj dalej

 

Jak wybrać odpowiedniego bukmachera?

Żeby zdecydować, czy dana firma, to odpowiedni a zarazem najlepszy bukmacher dla początkującego warto jest spojrzeć na kilka ważnych aspektów, które mają na to wpływ. Przede wszystkim warto przyjrzeć się ofercie. Jakie dyscypliny sportowe można obstawiać, co bukmacher oferuje z e-sportu, sportów wirtualnych, czy zdarzeń rozrywkowych. Ich ilość powinna oscylować w okolicach 30-40 dyscyplin – wtedy można mówić o kompleksowej ofercie bukmacherskiej dla graczy.

Po drugie – bonusy i promocje. To dzięki nim gracze mogą wygrywać więcej, a także otrzymać dodatki na start, dzięki którym łatwiej będzie rozpocząć grę. Każdy z bukmacherów oferuje spore pieniądze na start – 1000, 2000, 3000 złotych.

Ważne żeby kierować się warunkami, które trzeba spełnić, aby wypłacić środki. Chodzi o obrót i wymogi kursowe, które są narzucane przez bukmachera. Czasem lepiej wybrać niższą kwotę, ponieważ łatwiej ją urzeczywistnić.

Przykłady ciekawych ofert bukmacherskich

Na koniec postanowiliśmy wskazać kilka najciekawszych ofert bukmacherów dla początkującego typera. Warto jest przyjrzeć się chociażby firmie Betfan. Posiadają oni świetną ofertę i najlepiej rozwiniętą sekcję z rozrywką. Do tego ciekawe bonusy – do 3000 złotych od trzech pierwszych depozytów, a także zakład bez ryzyka. Strona bukmachera jest prosta, intuicyjna i łatwa w obsłudze.

Kolejna z firm bukmacherskich to STS. Najpopularniejszy bukmacher, który oferuje największą liczbę kombinacji na zdarzenia sportowe, e-sportowe, a także Betgames (gry rodem z kasyna). Do tego wiele transmisji na żywo, bardzo dobra aplikacja mobilna oraz zakłady live.

Ostatnia z firm, którą polecimy, to LV BET. Jest to legalny polski bukmacher, który specjalizuje się w promocjach, praktycznie co tydzień czy dwa znajdziemy tam nowe bonusy – zarówno dla nowych, jak i stałych graczy. Do tego ciekawa oprawa graficzna strony, wiele dyscyplin sportowych i e-sportowych.

STS

29 zł za rejestracjębez depozytu!

ObstawObstaw
Betfan

100 zł darmowy zakład na start

ObstawObstaw