Legalni bukmacherzy a Esport

Legalni bukmacherzy a Esport 1 A to ciekawe

Zakłady na Esport to nietuzinkowy sposób na wygrywanie u bukmachera przez internet – o ile choćby trochę mamy o przedstawianym temacie wiedzę.
Rzecz jasna znacząca część bukmacherów w Polsce proponuje zakłady wzajemne na Esport, a w niniejszej grupie jest naturalnie LVBET.

Jaki niedawno uruchomił specjalną zakładkę esportową z szeroką ofertą kursów w trakcie meczy plus szansą oglądania spotkań na żywo. Dziś obstawiający mogą korzystać z tej zakładki na osobistych komórkach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Esport u bukmacherów – LVBET

Obserwowanie oraz obstawianie esportu na komórce nigdy nie było łatwiejsze. Aktualnie odrębna zakładka esport dostępna jest w praktycznym położeniu – na dedykowanej graczom podstronie.
Dołączenie owej funkcjonalności o wiele skróci czas niezbędny na budowę kuponu i ułatwi wypatrzenie atrakcyjnych wydarzeń w w największym stopniu dobrze zapowiadających się bataliach.

Następnym etapem zmian w wersji mobile LVBET było wdrożenie obserwowania streamów z rozmaitych wydarzeń odbywających się w trakcie w ramach meczów eSportowych. Do chwili obecnej przystępne były one tylko w wersji na komputery stacjonarne LV BET, teraz najlepsze zawody w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends oraz wiele kolejnych będzie można odtwarzać także na odbiornikach smartfonów a także tabletów.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

Esport – prężny

LVBET coraz mocniej otwiera się na esport, obecnie czynimy to z sporą energią. Ciągle pragniemy się polepszać w tym zakresie, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w wersji mobile jest tego rzetelnym przykładem.
Polepszamy nie wyłącznie własny soft, lecz również poszerzamy własną działalność na nowych rynkach, do których na pewno zdołamy zaliczyć esport – powiedziała Monika Płaczkowska z spółki bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Wspomniany legalny bukmacher wirtualny funkcjonuje na naszym rynku od paru lat. W tym czasie spółka zaangażowała się w rozkwit różnorakich dyscyplin oraz kilku klubów sportowych. LVBET jest donatorem kluczowym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a dodatkowo oficjalnym bukiem Wisły Płock, Stali Mielec i co więcej Widzewa Łódź.

Poza tym, „wszedł” w mecenat lokalnej transmisji pojedynków CS:GO Esport Championship Series plus na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Ciekawe informacje