Totolotek

Totolotek 1
18 ratings
Bonus

100% do 1000 zł za wpłatę

Najlepszy bonus

Brak

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Dotpay, Tpay, Skrill, karty kredytowe
  • Oferta bukmacherska: Na średnim poziomie z tendencją wzrostową.
  • Darmowy zakład: Brak. Jedynie bonus za wpłatę
  • Minimalny depozyt: 20 zł
Obstaw Obstaw

Najstarszą firmą bukmacherską w Polsce jest Totolotek, bowiem powstał już w 1992 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie pracuje nad ulepszaniem swojej oferty, aby cały czas przyciągać do siebie nowych graczy. Dużym atutem bukmachera są liczne punkty stacjonarne, w których klienci mogą obstawiać mecze z najróżniejszych dyscyplin sportowych.

Poza tym dostępna jest też aplikacja mobilna Totolotka, która pozwala graczom w łatwy sposób zawierać zakłady. Totolotek cieszy się dużym zaufaniem wśród osób, które regularnie grają u bukmachera, co potwierdza zdobyty w 2010 roku „Laur Konsumenta” w kategorii zakłady bukmacherskie.

Bonus Totolotka

Bonus Totolotka cieszy się sporą popularnością co przyczynia się do wzrostu liczby zarejestrowanych osób.

Opinie o bukmacherze, które krążą w internecie w większości przypadków są pozytywne. Rejestracja u bukmachera nie stwarza większych problemów, a weryfikacja konta przebiega sprawnie. Jeżeli zdarzają się problemy to konsultanci pomagają natychmiastowo w ich rozwiązaniu.

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Obsługa klienta stoi na wysokim poziomie i jest to jeden z licznych plusów bukmachera. Przypatrzmy się jednak jaki bonus Totolotka możemy otrzymać w przypadku pierwszej rejestracji

Nowi gracze mogą zakładać konto w aplikacji mobilnej Totolotka. Warto zaznaczyć, że ściągając aplikację na Androida lub iOS gracz otrzymuje 100% bonusu od pierwszego depozytu złożonego za jej pośrednictwem. Maksymalna kwota to 49 PLN. Jest to atrakcyjny bonus, na który nie decydują się wszyscy bukmacherzy.

Aplikacja Totolotka

Aplikacja mobilna Totolotka ściąga się natychmiastowo i najlepiej zrobić to jak najszybciej, ponieważ obstawianie zakładów w telefonie za pomocą strony internetowej może być uciążliwe. Ściągając aplikację mamy pewność, że wszystko będzie działać jak należy.

Głównym bonusem Totolotka jest bonus powitalny 100% od pierwszej wpłaty do 1000 PLN. Promocja ta obowiązuje jedynie w przypadku pierwszej rejestracji. Kwotę depozytu oraz bonusu należy obrócić trzykrotnie. Kupony zaliczane do obrotu powinny składać się z minimum trzech wydarzeń przy czym kurs minimalny pojedynczego wydarzenia to 1.35. Regulamin promocji jest łatwy do zrozumienia, a same warunki obrotów nie są wygórowane.

Bukmacherzy często wprowadzają do swoich ofert promocje mające na celu podwyższyć kwoty w wygranych kuponach. Nie inaczej jest w przypadku Totolotka. Bonus Totolotka może wynieść aż 66%. Promocja nosi nazwę King Size i jest skierowana do graczy, którzy lubią obstawiać zakłady wielokrotne. Minimalny kurs pojedynczego wydarzenia na kuponie to 1.21.

Totolotek 2

Oferta bukmacherska

Oferta wydarzeń sportowych jest bardzo dobra, więc bez problemu każdy znajdzie interesujące go zakłady. Wiadomo, że najwięcej osób, które korzystają z usług bukmacherów obstawiają przede wszystkim mecze z piłki nożnej.

Oferta na ten sport w Totolotku jest bardzo atrakcyjna. Zdecydowana większość osób obstawia zakłady online, dlatego instalacja aplikacji mobilnej Totolotka jest podstawową rzeczą jaką powinni wykonać nowo zarejestrowani gracze. Bonus Totolotka poza piłą nożną przeznaczyć można również na wiele innych dyscyplin sportowych.

W ofercie jest chociażby koszykówka, siatkówka czy tenis, czyli jedne z najpopularniejszych sportów na świecie. Poza tym Totolotek umożliwia obstawianie bardziej niszowych sportów jak unihokej, krykiet czy futbol australijski. Fani sportów wirtualnych też nie powinni narzekać, ponieważ mogą obstawiać zakłady między innymi na League of Legends lub Counter Strike.

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Sprawdźmy jeszcze dokładniej aplikację mobilną Totolotka. Jak już ustaliliśmy ściąga się natychmiastowo i jest dostępna na Androida oraz iOS Działa płynnie, a obstawianie zakładów przebiega sprawnie. Wszystkie wcześniej wymienione dyscypliny sportowe są dostępne w aplikacji.

Menu jest czytelne i gracze bez większych problemów powinni odnaleźć się w nim. Wyszukiwanie zakładów jest proste, co jest niezwykle przydatne przede wszystkim podczas typowania meczów na żywo. Poprzez aplikację mobilną Totolotka gracze mogą dokonywać wpłat oraz wypłat, przeglądać statystyki meczowe oraz tworzyć kupony zarówno przedmeczowe jak i live.

Jeżeli zsumujemy wszystkie plusy Totolotka wyjdzie nam, że jest on jednym najlepszych legalnych bukmaherów, których mamy do dyspozycji w Polsce. Gracze starszej daty mogą obstawiać kupony w naziemnych lokalach. Z kolei osoby, które większość rzeczy robią online jak zakupy czy rezerwacje biletów, zdecydowanie lepiej odnajdą się w aplikacji mobilnej Totolotka, która umożliwia granie w każdym miejscu z dostępem do internetu. Ponadto za samą instalację tej aplikacji gracze otrzymują bonus Totolotka.

Podsumowanie

Blisko trzydziestoletnie doświadczenie Totolotka daje pewność nowym klientom, że mają do czynienia z poważnym i godnym zaufania bukmacherem. Gracze w razie problemów zawsze mogą liczyć na pomoc ze strony obsługi klienta. Jedną z najmocniejszych stron bukmachera jest powiększanie wygranych w zakładach akumulowanych.

Warto również wspomnieć, że ambasadorem Totolotka został wielokrotny medalista Mistrzostw Świata oraz Europy w piłce nożnej – Łukasz Podolski. Zdecydowanie bukmachera można polecić wszystkim rekreacyjnym graczom, którzy lubią obstawiać zakłady akumulowane.

Totolotek 3

100% do 1000 zł za wpłatę