STS

Co można powiedzieć o tym największym póki co bukmacherze w Polsce? Który oprócz doskonałych promocji powitalnych oferuje doskonałą aplikację bukmacherską, doskonałą ilość meczów do obstawiania oraz świetną STS.TV – gdzie możesz oglądać mecze na żywo!

Szkoda tylko że oprócz promocji w STS nie mamy też super kursów bukmacherskich ale … nie można mieć wszystkiego.

Promocje w STS

Bukmacher dla nowych graczy ma przygotowaną specjalną ofertę bonusową, w tym freebet STS-u. Bonus powitalny należy do jednych z najlepszych wśród legalnych polskich bukmacherów. Promocja w STS do 1200 PLN od pierwszego depozytu powinna zrobić wrażenie na każdym.

Po założeniu konta i wpłacie pieniędzy dostajemy 100% bonusu. Przykładowo wpłacając 200 PLN dostaniemy od bukmachera 200 PLN na grę. Dlatego najlepiej jest dokonać na początku jak największej wpłaty, aby otrzymać maksymalny bonus.

REJESTRACJA W STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

Wcześniej wspomniany freebet STS-u to 29 PLN. Aby wypłacić bonus z freebetu należy obrócić nim trzykrotnie, czyli na kwotę 75 PLN. Tak samo wygląda to w przypadku bonusu powitalnego. Tutaj również trzeba dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu.

Promocja w STS to świetny sposób na rozpoczęcie swojej przygody z bukmacherem.

Oferta bukmacherska STS

W STS obstawiać możemy wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe jak piłka nożna, koszykówka, tenis lub skoki narciarskie. Z tych nieco mniej popularnych w naszym kraju mamy hokej, krykiet, szachy lub tenis stołowy. Wszystkie te dyscypliny możemy obstawiać w lokalach STS, na ich stronie lub w aplikacji mobilnej.

Warto dodać, że poza wydarzeniami sportowymi można również obstawiać wydarzenia kulturalne ze świata polityki. Freebet STS-u można wykorzystać na wszystkie te wydarzenia. Wybór zakładów jest spory i jest w czym wybierać.

Promocja w STS to niejedyna rzecz, dla której warto założyć konto u bukmachera. Instalując aplikację mobilną na telefonie możemy nie tylko obstawiać mecze w ofercie pre oraz live, ale również oglądać najpopularniejsze wydarzenia na żywo.

Mecze na żywo w STS

Oglądanie meczów w telefonie jest bardzo wygodne, kiedy na przykład nie mamy dostępu do telewizora czy komputera, a chcemy obejrzeć spotkanie. Musimy jednak pamiętać, że mecze możemy oglądać tylko wtedy, gdy na swoim koncie posiadamy środki na grę. Freebet STSu 29 PLN otrzymujemy już za samą rejestrację u bukmachera. Wprawdzie uprawnia nas do postawienia zakładu, ale nie do oglądania transmisji live.

STS 2

Do tego potrzebna jest wpłata środków, która jak ustaliliśmy najlepiej, aby była jak najwyższa. W ten sposób będziemy mogli w stu procentach wykorzystać promocję w STS.

Kursy oferowane przez bukmachera stoją na wysokim poziomie – ale szkoda że nie najwyższym. Nierzadko są najwyższymi na rynku. Dodatkowo mamy do dyspozycji zakłady specjalne „Hit Dnia” oraz „Superoferta”, które dają gwarancję najwyższych kursów.

To świetna okazja, aby wykorzystać freebet STSu, ponieważ w ten sposób mamy do zgarnięcia jeszcze większą sumę. Na najpopularniejsze wydarzenia typu mecze Premier League lub Gran Derbi gracze mają do wyboru po kilkaset różnych zakładów. Ilość rzutów rożnych, strzelcy bramek, ilość żółtych kartek w pierwszej czy drugiej połowie, czy w meczu będzie rzut karny, ilość goli, to tylko kilka z licznych typów, w których można przebierać. Do tego dochodzą jeszcze zakłady live, w których można typować na przykład w jakim przedziale czasowym padnie bramka.

Jeżeli w meczu sędzia zagwiżdże rzut karny to na żywo możemy obstawiać czy wykonawca rzutu karnego strzeli gola, czy spudłuje. Wybór zakładów w STS jest ogromny i jest to zdecydowanie jedna z najmocniejszych stron bukmachera.

Dominacja STS w Polsce

STS zdominował konkurencję i aktualnie prawie połowa rynku należy do niego. Od pewnego czasu próbuje swoich sił również za granicą.

Promocja w STS przyciąga nowych graczy, którzy chętnie dokonują rejestracji i zapraszają do bukmachera swoich znajomych. Za tego typu działania STS również nagradza swoich klientów. Bonus od depozytu oraz freebet STSu to tylko wierzchołek góry promocji, które oferuje bukmacher. STS systematycznie wprowadza do oferty również atrakcyjne promocje tymczasowe.

Wszystkie aktualne promocje znajdują się na stronie bukmachera w zakładce „bonus” i warto je regularnie sprawdzać. STS jest głównym sponsorem polksiej reprezentacji w piłce nożnej co podkreśla profesjonalizm tego bukmachera.

STS 3

100% do 1200 zł + freebet 29 zł

Obstaw Obstaw