Fortuna

W 1996 roku Oscara w kategorii najlepszy film otrzymał „Braveheart” Mela Gibsona. W tym samym roku Michael Jackson zagrał swój jedyny koncert w Polsce. Z kolei w Anglii odbywały się piłkarskie Mistrzostwa Europy. Zwycięzcami w tym turnieju zostali nasi zachodni sąsiedzi – Niemcy.

Wszystkie te wydarzenia miały miejsce prawie ćwierć wieku temu, a więc można powiedzieć dawno temu. Czemu o tym wspominamy? W tym samym roku powstała bowiem firma bukmacherska o nazwie Profesjonał. Jest to stara nazwa bukmachera funkcjonującego obecnie pod nazwą Fortuna. Kiedyś u tego bukmachera można było obstawiać zakłady jedynie w punktach stacjonarnych, obecnie można to robić również w telefonie, ponieważ dostępna jest aplikacja Fortuny.

Możemy przy tym liczyć również na ciekawe promocje w Fortunie, gdyż konkurencja jest spora, a bukmacher nie chce stracić swoich graczy.

Promocje w Fortunie

To co wyróżnia firmę bukmacherską Fortuna spośród innych to przede wszystkim atrakcyjny bonus powitalny dla nowych osób, które dokonają rejestracji. Proces rejestracji jest nieskomplikowany i poradziłoby sobie z nim nawet dziecko, gdyby oczywiście nie fakt, że obstawianie zakładów sportowych jest dozwolone od 18 roku życia. Jeżeli natomiast gracz ma ukończone 18 lat to promocje w Fortunie są na wyciągniecie jego ręki.

REJESTRACJA W FORTUNIE >>
120 zł + 1000 zł na nowe konto w promocji

Dosłownie, bowiem na telefonie może zainstalować aplikację Fortuny, dzięki której jednocześnie może oglądać oraz obstawiać wybrane mecze. Rejestrując się na stronie Fortuny gracz uzyskuje bonus 100% od wkładu własnego do maksymalnej kwoty 1000 PLN. Oznacza to, że wpłacając na przykład 200 PLN otrzyma od bukmachera na grę 200 PLN. Wpłacając 1000 PLN i więcej otrzyma natomiast w bonusie 1000 PLN.

Aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi najpierw w przeciągu 30 dni obrócić nim czterokrotnie. Do obrotu brane pod uwagę są wyłącznie kupony z minimum trzema zdarzeniami oraz minimalnym kursem całkowitym 1,90. Gracz może obstawiać zarówno na komputerze jak i w telefonie w aplikacji Fortuny. Bonus od depozytu nie jest jedyną promocją w Fortunie.

Zakład bez ryzyka w Fortunie

Po dokonaniu rejestracji oraz wpłacie depozytu, pierwszy zawarty zakład będzie tak zwanym zakładem bez ryzyka. Co to oznacza? A no to, że jeśli kupon okaże się trafionym wówczas gracz otrzymuje wygraną. Natomiast jeżeli kupon okaże się nietrafionym, gracz otrzymuje zwrot stawki.

Należy zaznaczyć, że maksymalna wysokość bonusu w tym przypadku wynosi 120 PLN. Pamiętajmy jednak, że w Polsce od każdego zakładu płacimy podatek, dlatego obstawiając zakład za 100 PLN otrzymamy zwrot w wysokości 88 PLN. Dlatego warto pierwszy kupon zagrać za kwotę w wysokości 112 PLN, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot 100 PLN. Ta promocja jak i inne są dostępne w aplikacji Fortuny.

Najkorzystniejsze promocje w Polsce

Promocje w Fortunie należą do jednych z najkorzystniejszych na polskim rynku. Fakt ten potwierdza kolejny element składający się na bonus powitalny – darmowy zakład o wartości 20 PLN. Darmowy zakład jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie są przekonane co do bukmachera. Dzięki tej promocji mogą go wypróbować, nie wpłacając przy tym żadnych pieniędzy.

Fortuna 2

Freebet 20 PLN bez wątpienia jest promocją, która przyciąga do Fortuny nowych graczy chcących spróbować swoich sił w obstawianiu meczów.

Jeżeli już jesteśmy przy obstawianiu meczów, to na co gracze mogą przeznaczyć otrzymane środki z promocji w Fortunie? Gracze mogą obstawiać dziesiątki różnych dyscyplin. Poza oczywistą oczywistością jaką jest piłka nożna czy koszykówka, dostępne są również takie sporty jak żużel, tenis stołowy, piłka wodna, szachy, squash, biatlon czy snooker. Wszystkie te dyscypliny gracze mogą obstawiać, a jakże inaczej – w aplikacji Fortuny.

Aplikacja bukmacherska Fortuny

Pozostając przy aplikacji bukmacherskiej, to jest ona bardzo przydatna w momentach, kiedy nie mamy dostępu do komputera, a w pobliżu nie ma żadnego stacjonarnego lokalu bukmachera. Aplikacja Fortuny działa bardzo sprawnie co ułatwia obstawianie przede wszystkim zakładów na żywo.

Najpopularniejsze spotkania czy to z tenisa, czy z piłki nożnej można oglądać na ekranie swojego smartfona.  Dostępne są również transmisje z innych dyscyplin sportowych. Transmisje live w połączeniu z promocjami Fortuny stawiają tego bukmachera w czołówce polskich firm bukmacherskich.

Każda zarejestrowana osoba w Fortunie może skorzystać z wielu ciekawych promocji tymczasowych takich jak między innymi Happy Hours.

REJESTRACJA W FORTUNIE >>
120 zł + 1000 zł na nowe konto w promocji

Co więcej, promocje w Fortunie dotyczą nie tylko graczy online, ale również tych, którzy korzystają z usług naziemnych punktów bukmachera. Fortuna umożliwia swoim klientom obstawianie meczów na żywo również w lokalach. Pokazuje to, że bukmacher stara się traktować wszystkich klientów na równych warunkach. Oczywiście na najatrakcyjniejsze promocje mogą liczyć najbardziej aktywni gracze, ale ci rekreacyjni również nie powinni narzekać na bukmacherskie promocje w Fortunie.

Rozbudowana sieć punktów stacjonarnych, bogata oferta zakładów sportowych, aplikacja Fortuny, transmisje najważniejszych spotkań sportowych, dostęp do rozbudowanych statystyk, czat z innymi graczami oraz natychmiastowe wpłaty sprawiają, że firmę bukmacherską Fortuna można polecić każdemu kto interesuje się obstawianiem meczów.

Fortuna 3

100% do 1000 zł + freebet 20 zł

Obstaw Obstaw