Etoto

Etoto 1
9 ratings
Bonus

200% do 300 zł za wpłatę

Najlepszy bonus

Brak

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Blik, Przelewy24, Skrill, Dotpay
  • Oferta bukmacherska: Bardzo średnia, podobnie jak kursy czy ilość meczów
  • Darmowy zakład: Brak, choć mają 200% za wpłatę
  • Minimalny depozyt: 1 zł
Obstaw Obstaw

Typowanie meczów piłkarskich, pojedynków bokserskich, a nawet wydarzeń kulturalnych jak chociażby to kto wygra Oscary zdobywa co raz większą rzesze zwolenników. Obstawianie w lokalach naziemnych bukmacherów, czy online stało się w ostatnich latach bardzo popularnym zajęciem.

Pamiętajmy jednak, że jeśli już zdecydujemy się na obstawianie meczów przez internet to powinniśmy grać tylko i wyłącznie u legalnego bukmachera. Jednym z takich bukmacherów jest Etoto.

Firma powstała dziesięć lat temu i zajmuje się głównie przyjmowaniem zakładów przez internet, chociaż powstało również kilka punktów stacjonarnych między innymi w Białymstoku, czy w Warszawie. Bukmacher wciąż się rozwija co sprawia, że promocje w Etoto są co raz bardziej atrakcyjne.

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy

Promocje w Etoto

Bonus powitalny Etoto na pierwszy rzut oka nie wydaje się być tak intersującym jak u konkurencji, ale jest za to przejrzysty i nie ma w nim żadnych kruczków. Etoto oferuje nowym klientom bonus 200% od pierwszego depozytu. Na swojej stronie internetowej udostępnił również kalkulator, który w jasny sposób pokazuje na jaki bonus może liczyć gracz, wpłacając określoną sumę.

Nie ma żadnych mnożników i innych tego typu przeliczników. Są tylko proste i jasne zasady. Aby wypłacić bonus należy obrócić czterokrotnie sumą bonusu i depozytu w terminie 30 dni. Kupony zaliczane do obrotu muszą składać ze zdarzeń przedmeczowych lub live o łącznym kursie minimum 2.20. W przypadku zakładu akumulowanego zdarzenie, które znajduje się na nim musi mieć kurs minimalny 1.50.

Bonus powitalny Etoto nie należy do najwyższych na rynku, ale pozostałe promocje w Etoto mogą już jak najbardziej konkurować z najlepszymi.

Bonusy, bonusy, …

Zacznijmy od ETOTOMANII, programu bonusowego, który nagradza graczy za ich aktywność. W skrócie im więcej zakładów gracz będzie zawierał u bukmachera, tym częściej i większe bonusy będzie otrzymywał. Jest to pod tym względem najlepszy bukmacher na rynku, ponieważ promocje w Etoto są chętnie i niezwykle często przyznawane graczom. Bonusy w ramach tego programu to między innymi freebety 5, 10, a nawet 30 PLN.

Etoto 2

Mamy tu również bonusy od kolejnych wpłat, więc bonus powitalny Etoto nie jest jedyną promocją, w której gracz otrzymuje bonus od depozytu. Bonus zależy od uzbieranych punktów, tutaj mamy do zdobycia trzy różne poziomy: brązowy, srebrny lub złoty. Bonusy zmieniają się każdego dnia, więc gracz w każdym momencie może zamienić zdobyte punkty na interesujący go bonus. Jest to miła odmiana w porównaniu do konkurencji, która z góry narzuca bonusy graczom. Tutaj wybór należy do gracza, ponieważ to on jest najważniejszy dla bukmachera.

Kolejna promocja w Etoto to Zaproś Znajomych, która nie jest już tak innowacyjna, ponieważ można ją spotkać również u innych bukmacherów. Zasady są takie same jak w przypadku konkurencji, z tymże u innych można zaprosić tylko jedną osobę. W Etoto gracz może zaprosić aż dziesięć osób, dzięki czemu może uzyskać bonus aż 500 PLN. Po 50 PLN od każdej zaproszonej osoby. Mamy więc tutaj znaną promocję, ale ulepszoną.

Jak widać unikalne promocje mogą wynagrodzić nie najwyższy bonus powitalny Etoto.

Co jeszcze mamy w Etoto?

W Etoto mamy również Weekendogranie, czyli bonus 40 PLN, który można otrzymać stawiając minimum trzy zakłady w weekend za 50 PLN każdy. Co najistotniejsze, bonus otrzymuje każdy, nie ważne czy kupony okazały się wygranymi czy nie. Jest to kolejna promocja w Etoto, którą bukmacher zaskakuje. Aby wziąć udział w tej promocji wystarczy tylko zapisać się do niej.

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy

Liczne promocje w Etoto nie powinny jednak nikogo dziwić, ponieważ bukmacher mocno poszedł w promocję. Na Youtube, na kanale bukmachera możemy oglądać quiz z udziałem najpopularniejszych dziennikarzy sportowych, którzy zostali twarzami Etoto. Tym sposobem bukmacher pokazał graczom, że jest profesjonalną firmą, która w ciekawy sposób potrafi przykuć uwagę potencjalnych klientów.

Jeżeli bonus powitalny Etoto nie zainteresuje nowych graczy do założenia konta to z pewnością zrobią to panowie Michał Pol, Roman Kołtoń, Tomasz Smokowski oraz Mateusz Borek, a to nie wszystkie osoby, które biorą udział w akcji promocyjnej. Wśród nich są również byli reprezentanci Polski w piłce nożnej Tomasz Hajto oraz Artur Wichniarek. Konkurencja do akcji promocyjnych zatrudnia zazwyczaj jedną, może dwie osoby, w Etoto mamy ich o wiele, wiele więcej.

Podsumowując

Podsumowując Etoto przez dłuższy czas trwało w pewnego rodzaju niebycie. Wszystko zmieniło się jednak w 2017 roku, kiedy został przeprowadzony proces rembrandingu. Od tamtej pory Etoto ma nowe logo oraz szatę graficzną. Poza tym dostępna jest aplikacja mobilna na telefony.

Oferta zakładów stała się jeszcze bardziej atrakcyjna. Bonus powitalny Etoto jest jedynie można powiedzieć zaproszeniem dla graczy, aby zarejestrowali się i mogli korzystać z innych bardzo ciekawych promocji. Bukmacher, który na pierwszy rzut oka wydaje się być przeciętnym okazuje się jednym z najlepszych na rynku. Etoto uchodzi również za jednego z najlepszych jeżeli weźmiemy pod uwagę jakość obsługi, która stoi na wysokim poziomie.

Etoto 3

200% do 300 zł za wpłatę